• 0 224 909 38 97
  • 0 543 322 38 96

BANYO

Bize Ulaşın

Bağlaraltı Mah. 2. Cad. No: 7/B Yıldırım / BURSA

HARİTA & YOL TARİFİ

Banyo Tadilatı


Banyolarimiz evin en önemli bölümlerinden birisidir. Banyo dekorasyonu yaparken bazi ufak detaylara dikkat ederek banyomuzu oldugundan daha genis göstermemiz mümkün. Asağıda sizlerle paylasacagim ufak ipuclari ile banyonuzun hem daha genis gorunmesi hem de yer tasarrufu sağlama ile ilgili fikirleri okuyabilirsiniz.

Banyo Nasil Büyük Gösterilir?

Aynalı bir dolap her zaman banyoyu büyük gösterir. Püf nokta ise, dolapların gömme olup ayna gibi görünmelerinde.
Eğer banyonuz dar bir alana sahipse, radyatörünüzü yer kaplamayacak şekilde koymayı deneyebilirsiniz. Mesela, dikey radyatörler kapı arkalarına saklanabilir, yatay olanlar ise, lavabo altına girebilirler.
Küçük banyolarda duvara asılabilen saklama sistemlerini kullanabilirsiniz. Böylelikle zemini rahatlatmış olursunuz.
Eğer banyonuzu yeniden inşaa ediyorsanız, içinde havluları ve şampuan gibi şişeleri saklayabileceğiniz gizli dolap yaratabilirsiniz.
Fayansları daha geniş bir mekan havası verecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Dar bir alanın etrafından dolaşan renkli çizgiler daha geniş bir görünüm verebilir örneğin… Ya da büyük karolar ve mozaikler banyonuzun kendini göstermesine yardımcı olur. Tek bir çeşide bağlı kalırsanız, sonrasında küçük detaylar eklemeniz de mümkün olur.
Lavabo altı dolapları, boruları gizlerken bir yandan da çok güzel bir depo oluşturur.
Sifonun gizlenmesi amacıyla örülen yanlış duvarlar alanı iyice küçültür. Fakat gömme depolama sistemi sayesinde banyonuzda ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Sade ve tek renk bir banyoda duvarlardan birini farklı ve güçlü bir renge boyayarak derin bir his uyandırabilirsiniz.

TESİSAT & YAPI & İNŞAAT REFERANSLARIMIZ